5reasons]

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Szukasz pracy?
Sprawdź jakich specjalistów obecnie poszukujemy tutaj,
i dołącz do naszego zgranego IMPAQ Teamu!

WARTOŚCI

TEAM WORK
Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa. Wierzymy, że wspólna praca stwarza właściwą atmosferę i motywuje naszych pracowników. Nasze zadania realizowane są z punktu widzenia celów całego Zespołu.

QUALITY
Dążymy do skutecznego działania, czerpiemy wiedzę z naszych poprzednich projektów i tworzymy nowe koncepcje. Świadczymy usługi o najwyższej jakości, co potwierdzone jest opiniami Klientów oraz wynikami naszych procedur Zapewnienia Jakości. Efektywność i Jakość gwarantują zadowolenie naszych Klientów oraz naszego zespołu.

RESPONSIBILITY
IMPAQ zawsze dotrzymuje swoich obietnic. Staramy się przewyższać oczekiwania i realizować zobowiązania wobec innych. Czujemy się odpowiedzialni za członków naszego zespołu.

INNOVATION
Innowacja to podstawa i styl naszego działania. Wszystkie innowacje, które mogą przyczynić się do rozwoju IMPAQ brane są pod uwagę i analizowane w Procesie Wdrażania Innowacji. W ten sposób budujemy przyszłość naszej firmy.

POZNAJMY SIĘ PO PRACY!

1

Nasze wyjazdy integracyjne to masa zabawy
i aktywnego wypoczynku

1889084_10152064366629503_2082986375_o

Bierzemy udział w maratonach.

3

Fotobudka na spotkaniu wigilijnym.

krzyzacy

Zakończenie wspólnej zabawy na zamku w Gniewie

Mazury żeglowanie

Wspólne żeglowanie.

siatka

II Liga siatkówki - Let's go.

Jesteśmy firmą ceniącą swoich pracowników, staramy się organizować ciekawe wyjazdy integracyjne. Nasze wycieczki obfitują dużą dawką kontrolowanej adrenaliny, tutaj nie ma nudy! Przywiązujemy dużą wagę do aktywności fizycznej, pamiętając że nie każdy z naszych pracowników jest zwolennikiem sportu, również bierzemy udział w programie Bike2Work, poprawiając przy tym swoją kondycje oraz minimalizując zanieczyszczenie powietrza. Nasze spotkania integracyjne, energetycznie angażują cały zespół, które dają w czasie integracyjnych zadań poczucie, że wszyscy są sobie wzajemnie potrzebni. Wieczorne ognisko czy wspólna kolacja zazwyczaj kończy wspólną zabawę.

DZIEL SIĘ DOBREM..

Program bike2work zachęca naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu w drodze do pracy I z pracy. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgranym, ciekawym a zarazem profesjonalnym zespołem.
Uczestniczymy także w organizowaniu Szlachetnej Paczki dla rodzin, które mają cięższą sytuacje. Wszyscy pracownicy włączają się w akcje, ponieważ daje nam to dużo pozytywnej energii.
Gdy Nepalu dotknęła tragedia, my postanowiliśmy jeździć rowerami by wykręcone kilometry przełożyć na pomoc finansową dla poszkodowanych osób.

...i polub nas!
Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz być cały czas na bieżąco? Nic prostszego! Śledź nas na wybranych kanałach social media, a nigdy już nie będziesz w tyle z aktualnościami!
A może chciałbyś z nami pracować? Napisz koniecznie do nas poprzez formularz dostępny tutaj.
Copyright 2018 We Gfi Poland