AngularJS Developer

IMPAQ Warszawa

STRONA GŁÓWNA

KWALIFIKACJE

Twoje zadania:
Na tym stanowisku będziesz budować produkty od podstaw, dostarczając kompletne aplikacje front-end w pełnym cyklu życia projektu, wykorzystując najnowsze technologie AngularJS. Należąc do jednego z naszych zespołów będziesz tworzyć architekturę produktu (mieć możliwość wpływania na wybór rozwiązań) i podejmować decyzje, które będą miały bezpośredni wpływ na ten produkt. Atutem tej pracy jest również bezpośredni kontakt z naszymi międzynarodowymi klientami.
Umiejętności
Zaaplikuj do nas jeśli znasz HTML/CSS na dobrym poziomie i lubisz pracować w AngularJS; webpack, grunt i gulp nie są Ci obce, a git mercurial i jenkins używasz na codzień. Ta praca jest dla Ciebie, jeśli wiesz jak działa REST, jesteś fanem czystego kodu i znasz dobre praktyki programowania.
AngularJS JavaScript HTML CSS testy jednostkowe webpack grunt
2 Języki
POLSKI (Native)
ANGIELSKI
Rozumienie
Mówienie
Pisanie

DODATKOWE

Angular 2

BENEFITY

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających CV. Referencje będą mile widziane.

Curriculum Vitae

  Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności danych.

Jesteś człowiekiem? Udowodnij poprzez wpisanie wyniku: 24 + 8 =

Thank you! We will get back to you as soon as possible.

Coś poszło nie tak, odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.

DANE KONTAKTOWE

IMPAQ ul. Wołoska 24, p. VI, wejście B http://impaqgroup.com/ Facebook LinkedIn Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w IMPAQ. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyk i Staży w IMPAQ
...i polub nas!
Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz być cały czas na bieżąco? Nic prostszego! Śledź nas na wybranych kanałach social media, a nigdy już nie będziesz w tyle z aktualnościami!
A może chciałbyś z nami pracować? Napisz koniecznie do nas poprzez formularz dostępny tutaj.