>
Wszystko o SCRUM
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty
Maciej Stefańczyk, Scrum Master

Data: 13.11.2018
Godzina: 17:30
Adres: Wołoska 24, budynek B, VI p.
Zgłoszenia: akademia@impaqgroup.com

Jeśli patrzymy na sposób tworzenia oprogramowania, często przychodzi nam na myśl mitologiczna fraza – na początku był chaos.

Z mnogości dostępnych i praktykowanych metodyk należy wybrać tą jedną, skuteczną i odpowiednią dla projektu, który chcemy zakończyć z sukcesem.

Jak tego dokonać? Porozmawiamy o tym w trakcie warsztatów.

Do zobaczenia!
Dołącz do nas..
Akademia IMPAQ to cykl warsztatów dla studentów, które poświęcone są językowi Java z dodatkiem JavaScript. Nasze warsztaty to nauka poprzez doświadczenie. Dzięki Akademii IMPAQ masz możliwość poszerzenia wiedzy akademickiej poprzez aktywny udział w powstawaniu / tworzeniu aplikacji od początku do końca.

Mentorami w programie są osoby, które również zaczynały na studiach, a dzisiaj są cenionymi programistami, którzy doskonalili swoje talenty przez wiele lat. Dzisiaj chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać jak tworzyć program sprytniej i znacznie szybciej.
..i zyskaj bezcenną wiedzę!
Warsztaty będą przekrojem zastosowania najnowszych technologii. Mentorzy będą prezentować dobre praktyki programowania, które szczególnie przydają się w biznesie – dobrze napisany kod pozwala skupić się na wymaganiach klienta i dalszym rozwoju aplikacji.

Akademia IMPAQ jest tak przemyślana, że obecność na wszystkich warsztatach nie jest wymagana. Warto jednak uczestniczyć we wszystkich zajęciach, by móc lepiej poznać nowe technologie. Dla najwytrwalszych przewidziane są nagrody!

MENTORZY

APLIKUJ

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

Jeśli chcesz z nami pracować, załącz swoje cv

  Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności danych.

Jesteś człowiekiem? Udowodnij poprzez wpisanie wyniku: 22 + 3 =

Thank you! We will get back to you as soon as possible.

Coś poszło nie tak, spróbuj odświeżyć i wyślij jeszcze raz.

DANE KONTAKTOWE

IMPAQ Sp. z o.o. Warszawa, ul. Wołoska 24 Poznań, ul. Kaliska 21 Lublin, ul. Witosa 16 http://impaqgroup.com/ akademia [at] impaqgroup [dot] com Facebook LinkedIn
...i polub nas!
Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz być cały czas na bieżąco? Nic prostszego! Śledź nas na wybranych kanałach social media, a nigdy już nie będziesz w tyle z aktualnościami!
A może chciałbyś z nami pracować? Napisz koniecznie do nas poprzez formularz dostępny tutaj.
Copyright 2018 We Gfi Poland