Akademia IMPAQ

Warsztaty

przewiń w dół
>
Akademia IMPAQ to cykl warsztatów dla studentów, które poświęcone są językowi Java z dodatkiem JavaScript. Nasze warsztaty to nauka poprzez doświadczenie. Dzięki Akademii IMPAQ masz możliwość poszerzenia wiedzy akademickiej poprzez aktywny udział w powstawaniu / tworzeniu aplikacji od początku do końca.

Mentorami w programie są osoby, które również zaczynały na studiach, a dzisiaj są cenionymi programistami, którzy doskonalili swoje talenty przez wiele lat. Dzisiaj chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać jak tworzyć program sprytniej i znacznie szybciej.
Warsztaty będą przekrojem zastosowania najnowszych technologii. Mentorzy będą prezentować dobre praktyki programowania, które szczególnie przydają się w biznesie – dobrze napisany kod pozwala skupić się na wymaganiach klienta i dalszym rozwoju aplikacji.

Akademia IMPAQ jest tak przemyślana, że obecność na wszystkich warsztatach nie jest wymagana. Warto jednak uczestniczyć we wszystkich zajęciach, by móc lepiej poznać nowe technologie. Dla najwytrwalszych przewidziane są nagrody!

Warsztaty - edycja jesień 2017, odbywją się tylko w warszawskiej siedzibie firmy IMPAQ

Zapewnienie Jakości (QA) w zwinnym cyklu życia oprogramowania

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się co to jest Zapewnienie Jakości (QA) i jaka jest jego rola w projekcie. Omówimy na czym polega testowanie statyczne i dynamicze oraz jak ważna jest analiza i planowanie. Przedstawimy poziomy testowania i ich zastosowanie dla developerów, analityków jakości i managerów projektu.
Kiedy: 24.10.2017, od godz. 18:00
Prowadzący: Kamil Wrzodak
Gdzie: W24 - Ul. Wołoska 24 Siedziba IMPAQ Sp. z o.o.

Wstęp do projektowania interakcji

Podczas warsztatu, uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej zaprojektować interakcje w systemie aby spełniały wymagania i były przyjazne dla użytkownika, które interakcje są ważniejsze od innych, oraz w jaki sposób zaprojektować ekrany. Ponadto, poruszymy temat czym User Experience różni się od Analizy Biznesowej.
Kiedy: 21.11.2017, od godz. 18:00
Prowadzący: Dorota Rajska
Gdzie: W24 - Ul. Wołoska 24 Siedziba IMPAQ Sp. z o.o.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

Jeśli chcesz z nami pracować, załącz swoje cv

Jesteś człowiekiem? Udowodnij poprzez wpisanie wyniku: 32 + 6 =

Dziękujemy za wiadomość!

Coś poszło nie tak, spróbuj odświeżyć i wyślij jeszcze raz.

IMPAQ Sp. z o.o. Warszawa, ul. Wołoska 24 Poznań, ul. Kaliska 21 Lublin, ul. Witosa 16 http://impaqgroup.com/ akademia [at] impaqgroup [dot] com Facebook LinkedIn
Copyright © 2017 We IMPAQ